دوشنبه, 10 مهر 1402

سرگرمی

نسخه بعدی World of Warcraft Dragonflight میباشد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بلیزارد اینترتینمنت دیشب آخرین الحاقیه را برای World of Warcraft خود، یعنی Dragonflight  معرفی کرد.

خوب، نه همه، زیرا بلیزارد همچنین نشان داد که Wrath of the Lich King اواخر امسال به World of Warcraft Classic می آید.

Dragonflight سقف سطح را به 70 می‌برد و بازی را از Shadowlands به Azeroth’s Dragon Isles می‌کشد، جایی که همه اژدها از آنجا هستند.


بلیزارد می گوید که آنها به عنوان بخشی از توسعه، سیستم های World of Warcraft را "به طور کامل بازنگری می کنند". این بازنگری بر روی سیستم‌های تلنت و شغل WoW متمرکز شده است،Dracthyr Evokers که کلس جدید میباشد بازی را در لول 58 شروع می‌کند و این گزینه را دارد که به‌عنوان DPS با دامنه‌های مختلف تخصص پیدا کند یا از اژدهای خود برای درمان یا هیل متحدان استفاده کند. آنها خط مقدماتی خود را دارند و می توانند با Alliance یا Horde هماهنگ شوند. احتمالاً بهترین بخش درخشتر ایوکر بودن، تبدیل شدن به یک اژدهای بزرگ خونین در نبرد است. با این حال می‌توانید بقیه زمان‌ها به شکل انسان‌نما ظاهر شوید،

حتی اگر شما یک آدم اژدها نیستید، Dragonflight این فرصت را برای هر بازیکنی به ارمغان می‌آورد تا از طریق یک سیستم حرکت هوایی جدید مبتنی بر مهارت، بر پشت drake پرواز کند. Drakes قابل تنظیم هستند و می توانند برای پرواز سریعتر آپدیت شوند، بنابراین WoW واقعاً در حال اوج گرفتن است. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار Dragonflight وجود ندارد.

در همین حال، Wrath of the Lich King Classic در حال بازگشت به قسمت شمالی نقشه است. آرتاس در دژ پر از ابهام خود غوطه ور می شود اولین کلاس قهرمانی World of Warcraft، Death Knights نیز بازخواهد گشت. Death Knights برای Alliance و Horde باز است و معمولاً به شخصیتی در سطح 55 یا بیشتر نیاز دارند. با این حال، بلیزارد در حال برنامه‌ریزی به‌روزرسانی محتوایی قبل از انتشار Wrath of the Lich King است که به هر کسی اجازه می‌دهد بدون هیچ گونه محدودیت لول، یک Death Knight بسازد. یک گزینه پولی برای ارتقاء شخصیت شما به سطح 70 وجود دارد که برای Northrend قبل از راه اندازی آماده است، اما هنوز جزئیاتی در مورد هزینه آن وجود ندارد.بهترین اخبار و مطالب دنیا را در تازه های روز پیدا کنید.

ایمیل:

Info@tazehayeroz.ir

فکس:

00000

Search