یکشنبه, 12 آذر 1402

بیوگرافی آیسان آقاخانی_همسر محمدرضا گلزار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آیسان اقاخانی

این روزها خبر ازدواج محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران سوژه داغ رسانه های مجازی شده است. به گفته برخی، او با دختری دهه 70 به نام آیسان آقاخانی ازدواج کرده است. این روزها بحث زن گرفتن و ازدواج محمدرضا گلزار بسیار داغ شده است. در ادامه این مطلب بیوگرافی آیسان آقاخانی همسر گلزار و عکس های آیسان آقاخانی قبل و بعد از شهرت را ببینید.

آیسان آقاخانی کیست؟

محمدرضا گلزار 46 سال دارد و اصالتا ترک است. وی یکی از بازیگرانی بوده که طی سالهای اخیر، بسیار حاشیه ساز خود را جلوه داده اما آخرین خبری که مثل بمب از او منفجر شده، خبر ازدواج او با دختری 26 ساله بود. فاصله سنی زیاد آنها یعنی 20 سال یکی از موضوعات مورد بحث طرفداران این بازیگر است.

آیسان آقاخانی کیست؟ از آنجایی که شایعه شده آیسان آقاخانی مدتی است با محمدرضا گلزار در ارتباط بوده و آنها در مکان های عمومی با هم دیده می شوند، یکی از جنجالی ترین لحظات حضور محمدرضا گلزار در کنار آیسان آقاخانی در کنسرت گرشا رضایی در وضعیت نشستن دوستانه آنها بود که مورد توجه عکاسان و مردم قرار گرفت. همچنین شنیده ها حاکی از آن است که خانم آقاخانی در روزهای ابتلا به کرونا گلزار مرتب به بیمارستان محل بستری او مراجعه می کرده است.

بیوگرافی آیسان آقاخانی

آیسان اهل زنجان و 26 ساله است و پس از اتمام تحصیلات خود در شهر مادری اش یعنی زنجان، به همراه خانواده به تهران نقل مکان کرد. او سال هاست که در زمینه مدلینگ فعالیت کرده و با عکاس معروفی در این زمینه همکاری می کند.

این دختر اصالتا زنجانی است و یک برادر دارد. خانواده آیسان آقاخانی وضعیت مالی خوبی دارند و برخی رسانه ها نوشته اند پدرش تاجر است.

بیوگرافی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار، زاده ۱ فروردین ۱۳۵۶ در تهران است که در حرفه های متنوعی مانند بازیگری، خوانندگی و آهنگسازی فعالیت دارد. همچنین لیسانس کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات دارد که در دانشگاه آزاد تحصیل کرده و از دوران دانشجویی شروع به نواختن گیتار کرد و اکنون چندین بیزینس بزرگ دارد.

محمدرضا گلزار از پدری مهندس تبریزی و زنی خانه دار تهرانی در تهران به دنیا آمد، او با افتخار خود را ترک می داند و خانواده اش آذری هستند. او دو برادر به نام های علیرضا و بردیا و یک خواهر به نام آتوسا دارد.

حواشی محمئرضا گلزار

بادیگاردها سوار ماشین می شوند و همانطور که در منابع مختلف گزارش شده، آقای گلزار در حین انجام این کار و انتشار عکس های خود در لباس داماد و فیلمی که عروس را با لباس سفید در کنار خود نشان می دهد، آب پاکی را روی دستان همه ریخته است  و مسئله ازدواجش را عمومی کرد.

باید گفت که حواشی زندگی خصوصی و حرفه ای آقای گلزار فراتر از این حرف ها است. در هفته های اخیر ویدئویی از استقبال پرشور طرفداران گلزار در شبکه های اجتماعی منتشر شده که هواداران او لحظاتی را برای دیدن بازیگر معروف خود وقت گذاشته اند. چند ساعت پس از پخش شدن این ویدئو، او با انتقادهای زیادی مواجه شد و او را متهم به استفاده از تاریکی لشکر کرد تا نشان دهد که از او استقبال خوبی شده است.

بهترین اخبار و مطالب دنیا را در تازه های روز پیدا کنید.

ایمیل:

Info@tazehayeroz.ir

فکس:

00000

Search