بررسی چگونگی تاثیر بانکداری الکترونیکی بر تسهیل عرضه الکترونیکی اوراق مشارکت و تحقق رشد اقتصادی در word

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید

 بررسی چگونگی تاثیر بانکداری الکترونیکی بر تسهیل عرضه الکترونیکی اوراق مشارکت و تحقق رشد اقتصادی در word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی چگونگی تاثیر بانکداری الکترونیکی بر تسهیل عرضه الکترونیکی اوراق مشارکت و تحقق رشد اقتصادی در word  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسی چگونگی تاثیر بانکداری الکترونیکی بر تسهیل عرضه الکترونیکی اوراق مشارکت و تحقق رشد اقتصادی در word،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی چگونگی تاثیر بانکداری الکترونیکی بر تسهیل عرضه الکترونیکی اوراق مشارکت و تحقق رشد اقتصادی در word :

سال انتشار : 1392

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي حماسه سياسي (با رويکردي بر تحولات خاورميانه) و حماسه اقتصادي (با رويکردي بر مديريت و حسابداري)

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

از ویژگی های قرن حاضر، توسعه چشمگیر تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات و بکارگیری آن برای افزایش سرعت و کیفیت در ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی است. [2] با عنایت به ضرورت هم پایی ایران با کشورهای پیشرفته و در حال توسعه در حرکت به سوی بانکداری نوین باید از تکنولوژی های پیشرفته در زمینه بانکداری الکترونیکی استفاده کرد. در این تحقیق از روش کتابخانه ای استفاده نمودیم و با اشاره به تعریف بانکداری الکترونیکی، تاریخچه پیدایش بانکداری الکترونیکی به تعریف اوراق مشارکت و عوامل موثر بر گسترش فروش الکترونیکی اوراق مشارکت پرداختیم. پس به روش های کنونی فروش اوراق مشارکت و معایب آن، روش پیشنهادی (الکترونیکی) فروش اوراق مشارکت و مزایای آن پرداخته می شود. در انتها نیز به نتایجی همچون سهولت و تسریع فروش و بازار خرید اوراق، صرفه جویی در زمان و هزینه ها، کنترل حجم نقدینگی و … دست یافتیم که هر کدام از این نتایج در جای خود سهم بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی و در نهایت در تحقق حماسه اقتصادی دارد.

برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید